Padana Casalgrande. Włoska jakość zamknięta w płytkach.

Padana Casalgrande

Poza tym, że Włochy kojarzą się ze słońcem, makaronem i modą, są również państwem doskonałej jakości i niezwykłej fantazji. Padana Casalgrande to włoska precyzja zamknięta w płytkach przemysłowych. Włoscy projektanci tworzą rzeczy cieszące się zaufaniem i zainteresowaniem wśród ciągle rosnącej liczby osób. Produkty te uchodzą za ekskluzywne, a więc są pożądane. Jedną z takich włoskich perełek stały się właśnie płytki Padana Casalgrande.

 

Płytki  Padana Casalgrande doskonale sprawdzą się na basenach, w saunach i SPA. W takich miejscach niezwykle ważna jest estetyka wykonania każdego, nawet najmniejszego, wydawać by się mogło, niezauważalnego elementu. Wypoczywający powinni czuć, że są w miejscu bezpiecznym i ekskluzywnym, gdzie mogą odpocząć i się zrelaksować. W miejscach takich, jak SPA należy pamiętać o dostosowaniu koloru płytek do pomieszczenia. Ciemne kolory optycznie zmniejszają przestrzeń, a jasne ją powiększają. Poza tym barwy grają ważną rolę w kwestii wypoczynku. Tam, gdzie chcemy zatrzymać myślenie, a uruchomić emocje i zmysły warto zastosować płytki w mocnych ale nie „krzyczących” kolorach. Doskonale sprawdzą się brązy, granat, bordo i czerń. W gabinetach kosmetycznych najlepszym pomysłem są jasne kolory, przede wszystkim biel, dzięki, której stwarza się wrażenie sterylności pomieszczenia, jednak aby nie wprowadzić szpitalnej atmosfery, biel warto przełamać pastelami. Bodźce wizualne w dużej mierze zdecydują o tym, czy klienci będą chcieli wrócić. Płytki  Padana Casalgrande pozwalają na uruchomienie wyobraźni i zrealizowanie jej fantazji. Różne kolory i wzory, umożliwiają stworzenie charakterystycznych przestrzeni stylizowanych chociażby na kamienne groty, śródziemnomorskie plaże i wnętrza ekskluzywnych pałaców. Każdy chce znaleźć się w miejscu, które sobie wymarzył, a dzięki linii włoskich płytek po marzenia wystarczy wyciągnąć rękę. Dość powtarzalnych, nudnych basenów i tych samych charakterystycznych wnętrz. Nadchodzi rewolucja. Płytki Padana Casalgrande gwarantują zadowolenie odwiedzających i właścicieli obiektów. Każda z serii tych płytek przemysłowych to inna historia. Indywidualna, charakterystyczna, a jednocześnie potrafiąca dopasować się do niemalże każdego wnętrza, w którym wygląda, jakby właśnie dla niego została stworzona. Płytki  Padana Casalgrande można zastosować również w przydomowych basenach i saunach. Wprowadzą one odrobinę luksusu do codziennego życia. Upiększą azyl, w którym można odpocząć, odciąć się od obowiązków i zatrzymać na chwilę pędzący czas.

Włoscy projektanci zadbali o to, by każda płytka została wykonana najlepiej, jak to możliwe. Tutaj piękno idzie w parze z jakością. Klasyka łączy się z nowoczesnością. Każdy może stworzyć takie, wnętrze, które sprosta jego oczekiwaniom, a przy tym nie będzie sztampowe i nudne. Warto zaznaczyć, że płytki Casalgrande Padana dostosowane są do upiększania nie tylko wnętrz, doskonale sprawdzą się również na zewnątrz.