Idealne lokum dla młodych

Każde młode małżeństwo staje przed problemem wyboru odpowiedniego lokum dla siebie. Wybrać coś z ogólnodostępnej oferty, skorzystać z usług dewelopera, a może rozpocząć budowę własnego domu? Każdy wybór powinniśmy dostosować do naszych planów na przyszłość. Czy chcemy zostać w mieście, a może wolimy zamieszkać na obrzeżach, albo w pobliskiej wsi? Bez względu na to, jaki wybór podejmiemy warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy sprawią, że proces zakupu mieszkania czy domu przebiegnie sprawnie.

Jedną z takich firm na terenie Wielkopolski jesr spółka Wechta, która oddała już do użytku ponad 3 tysiące mieszkań! Warto więc właśnie im polecić opiekę nad procesem zakupu i wynajmu mieszkania. Jeżeli zdecydujemy się na wynajem wraz ze współmałżonkiem mieszkania doskonałą opcją będzie, zwłaszcza na początku, wynajem kawalerki Poznań może zaoferować nam co najmniej kilka kompleksów mieszkaniowych, więc z pewnością nie będziemy mieli problemu z wyborem odpowiedniego miejsca dla nas.

Jakie powinno być idealne miejsce do zamieszkania? Przede wszystkim powinno znajdować się jak najbliżej centrum miasta, z drugiej jednak strony powinno ono być na tyle ciche, abyśmy mogli w nim w pełni wypocząć i zregnerować się po męczącym dniu w pracy. Wechta oferuje między innymi mieszkania na nowym „Osiedlu pod Plantami” położonym międzu ulicami Saperska-Wspólna w urokliwej dzielnicy Poznania - Wilda. Osiedle nawiązuje do kameralnej zabudowy okolicy, cechują je praktyczne rozwiązania, duże obszary zieleni, a także nowoczesne place zabaw. Osiedle jest chroniione, dlatego nie musimy troszczyć się o bezpieczeństwo naszej rodziny. Każdy lokator ma zapewnione miejsce parkingowe w parkingu podziemnym, gdzie możemy bezpiecznie pozostawić nasze samochody, czy rowery. Dodatkowo osiedle położone jest w sąsiedztwie Łęgów Dębińskich, co pozwala na zdrowe i aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie natury i w gronie najbliższych.

„Osiedle pod Plantanami” jest idealnym rozwiązaniem dla młodych osób, które z jednej strony pragną łatwej komunikacji z centrum (blisko ulica Hetmańska – duży węzeł komunikacyjny umożliwiający szybki kontakt z centrum miasta, a także zjazd na autostradę), z drugiej natomiast cenią kontakt z naturą i spokój. Bez wątpienia nowoczesny design osiedla przypadnie do gustu osobom ceniącym modne rozwiązania, a także minimalizm. Oferowane przez firmę mieszkania także wpisują się w styl osiedla. Wnętrze możemy urządzić tak, aby odpowiadało wizualnie naszym osobistym upodobaniom.